یک سبک زندگی فعال به این معناست که شما به ویتامین C نیاز دارید، آن هم مقدار زیادی ویتامین C، در زیر در مورد نحوه دریافت ویتامین C کافی برای موفق شدن در اهدافتان، چیزهای بیشتری یاد می گیرید.

مقدمه

در این ده سالی که درگیر تناسب اندام بودم، گاه مشغول دوره حجم و گاه دوره کات، هر بار سهمی از مکمل های غذایی داشتم. هنگامی که مشغول دوره حجم و افزایش قدرت بودم، محصولات نیتریک اسید، گلوتامین و کراتین انتخاب من بود و هنگامی که باید وزن کم می کردم، چای سبز، CLA و ال کارنیتین مصرف می کردم. اگرچه در طول دهه گذشته، گاهی اوقات اهدافم تغییر کردند، اما سه مکمل هستند که صرفنظر از اینکه می خواهم با بدنم چکارکنم، همچنان در قفسه داروهای من باقی مانده اند. من همیشه یک مولتی ویتامین، پروتئین وی و ویتامین C در کمدم داشته ام و این مقاله در مورد ویتامین C است.

okalip ویتامین ,c ,دوره ,هنگامی ,مورد ,مکمل ,ویتامین c ,مشغول دوره ,هنگامی که ,حجم و ,دوره حجممنبع

فواید ویتامین E و میزان مجاز مصرف این ویتامین

نقش ویتامین‌ها در بدن چیست؟

انواع ویتامین و خواص آن

خواص و فواید گلاب

از ویتامین A بیشتر بدانیم

مرکز مشاوره دکتر شریفی محدوده اقدسیه

خواص ویتامین C برای بدنسازی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

انجام طرح توجیهی در تهران دانلود آهنگ جدید 09197977577فلزیاب لورنز زد 1 | Lorenz z1 بیشتر بدانیم فروشگاه کمد دیواری تخفیفان Adventure Comic GemPatogh | جم پاتوق ، عکس ، والپیپر ، سرگرمی ، لطیفه ، Sms صفحه شخصی آراز داوری سه سوته خرید کن تحویل بگیر